Állásajánlat

Értékesítési és Marketing koordinátor

Főbb feladatok:

·         értékesítési tevékenységgel kapcsolatos adminisztráció ellátása

·         napi irodai adminisztratív munkában való aktív részvétel

·         magyar és angol nyelvű levelezés bonyolítása

·         statisztikák készítése, adatbázis kezelés/karbantartás

·         targoncák átadásával kapcsolatos dokumentáció előkészítése

·         árkalkuláció készítése

·         marketing kampányok megtervezésében és lebonyolításában való részvétel

·         zökkenőmentes üzletmenet és ügyfélkezelés elősegítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

·         min. középfokú végzettség (érettségi), felsőfokú végzettség előnyt jelent

·         Felső/középfokú angol

·         felhasználói szintű MS Office - ismeret

·         2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

·         ügyfélközpontú hozzáállás, kiváló szervező- és kommunikációs készség

·         talpraesett, közvetlen, kedves, segítőkész személyiség

·         Online marketingben szerzett tapasztalat, végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:

·         teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony

·         hosszú távú, biztos munkahely

·         kellemes, igényes munkakörnyezet

·         változatos munkavégzés

·         családias munkahelyi légkör

·         sikeres csapatmunkában való részvétel

Állás, munka területe(i):

·         Értékesítés, Kereskedelem

·         Kereskedelmi munkatárs

·         Marketing, Média, PR

·         Marketing

·         Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Balatonfűzfő, 8184 Szállás utca 1.

Bérezés kiemelt szintű.

Jelentkezni postai úton (8184 Balatonfűzfő, Szállás u.1.), e-mailen (info@niketarg.hu) vagy telefonon (30/9911-740) lehetséges.

Cégünkről a www.niketrans.hu honlapon tájékozódhatnak.

További hírek

Hírlevél